ESCAPADA

Kolonie i obozy w Jastrzębiej Górze 2018

               
Jastrzębia Góra


Najdalej na północ wysunięta miejscowość Polski. Jedna z najczęściej odwiedzanych miejscowości turystycznych polskiego wybrzeża, słynąca z klifowego brzegu. Doskonała baza wypadowa do pobliskich miejscowości: Trójmiasto, Rozewie, Karwia oraz Dębki.

Zakwaterowanie:


Ośrodek wypoczynkowy usytuowany 200 metrów od klifowego brzegu Bałtyku w otoczeniu zielonych sosen. Kilka minut od głównej promenady Jastrzębiej Góry. Ośrodek o dużej powierzchni, ogrodzony. W budynku znajdują się stołówka, kawiarnia, pięć sal do prowadzenia zajęć dydaktycznych, sala TV, sala gimnastyczno-rekreacyjna. Na terenie ośrodka znajdują się boiska do siatkówki, koszykówki i badmintona. Pokoje typu studio 2+2 lub 2+4 z pełnym węzłem sanitarnym i TV.

Świadczenia:


W cenę imprezy wliczone są: zakwaterowanie, wyżywienie: 4 posiłki dziennie: 3 posiłki główne + podwieczorek. Pierwszy posiłek: kolacja w dniu przyjazdu, ostatni: śniadanie w dniu wyjazdu. Transport: autokar klasy turystycznej. Ubezpieczenie. Opieka wychowawcy i ratownika WOPR. Opieka medyczna. Realizacja programu.

Program:


Zajęcia animacyjno sportowe (nauka tańca), karaoke, dwie dyskoteki w turnusie, ognisko z pieczeniem kiełbasek, organizacja chrztu morskiego z pamiątkowymi zdjęciami, dzień sportu z licznymi konkursami i nagrodami. Bezpłatne korzystanie z rowerów i kijków do NORDIC WALKING.

Dwie wycieczki autokarowe: Ziemia Pucka i Półwysep Helski – wstęp do fokarium i rejs statkiem w cenie.